Нарада з медичними працівниками

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Волноваської райдержадміністрації Ольги СИДОРЕНКО відбулась нарада з медичними працівниками м. Волноваха

Кучеровою Анжелою (Волноваська лікарня №1), Кандибою Костянтином (первинна медіко-санітарна допомога), Сарановим Віктором (Волноваська ЦРЛ), Комар Валерій (держродспоживслужба) за участю начальників управлінь та відділів райдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання: стан епідеміологічної ситуації у районі, обов*язкове проходження педагогічними працівниками щорічного медичного огляду, підготовка до Всесвітнього Дня донора, та Дня медичного працівника. Ольга Людвігівна також акцентувала увагу на вартості бактеріологічного дослідження працівників шкіл, та дала доручення вирішити питання фінансування за рахунок роботодавця.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37