Робочий візит

Сьогодні з робочим візитом до Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 завітали голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро ТАКАДЖИ, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга СИДОРЕНКО.

Під час візиту до школи керівництво району оглянули стан ремонтних робіт однієї з найбільших шкіл району ( проектна потужність 1170, фактично навчається учнів 446), перевірили роботу програми Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа «Щоденник» , яка дозволяє в он-лайн режимі Щоденник повністю безкоштовний. І для шкіл, і для користувачів. Відсутня будь-яка оплата як за підключення, так і за щоденне використання Щоденника. Всеукраїнська безкоштовна освітня мережа «Щоденник.ua» формує унікальне електронне середовище для вчителів, учнів та їх батьків. Проект працює за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту Інноваційних технологій і змісту освіти, регіональних адміністрацій, управлінь освіти. Метою проекту є об'єднання всіх педагогів, учнів та батьків України в єдину спільноту, модернізація навчального процесу та впровадження сучасних комп'ютерних технологій у школах. Важливою особливістю «Щоденник.ua» є гарантія безпеки зберігання та використання даних для освітніх установ. Доступ в систему здійснюється тільки за спеціальним кодом, отриманим в освітній установі. Використання освітнього простору «Щоденник.ua» є повністю безкоштовним і надається без будь-якої абонентської плати. Дмитро Антонович разом з Ольгою Людвігівною підтримують усі інновації та сучасні інформаційні техноголгії, щоб забезпечити інформуванням про діяльність та оцінки учнів під час освітнього процесу та надавати змогу батькам у будь-який час, навіть без візиту до школи слідкувати за поточними та тематичними оцінками і домашнім завданням. Також було оглянуто територію школи та покос трави на прилеглій території, відвідали роботу пришкільного табору « СОНЕЧКО» . Акцентували увагу на екскурсіях та прогулянках учнів, які відвідують пришкільний табір, з метою якісного оздоровлення та відпочинку.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37