Нарада директорів шкіл ради округів

Сьогодні у малій залі райдержадміністрації відбулась нарада директорів шкіл ради округів за участю президії Волноваської районної ради профспілки працівників освіти і науки України.

Під головуванням голови Волноваської райдержадміністрації Дмитра ТАКАДЖИ за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ольги СИДОРЕНКО. На порядок денний були винесені наступні питання: соціального та матеріального забезпечення педагогів району згідно Закону України «Про освіту» та виплати педагогам району усіх надбавок передбачених Законом України «Про працю». Під час наради Дмитро Антонович акцентував увагу, що зарплати педагогів району є одним з найактуальніших та нагальних питань, и за можливості додаткового фінансування з районного бюджету вчителям, які працюють у Новій українській школі будуть виплачуватися усі надбавки. Тетяна ЧЕРНЕЦЬКА (начальник фінансового управління райдержадміністрації) розповіла про розподіл освітньої субвенції. Начальник управління освіти, сім*ї молоді та спорту Наталя ПРОКОПОВА акцентувала увагу на звітуванні щодо використання коштів профспілок, а також зауважила, що обов’язково потрібно проводити роз’яснювальну роботу по вступу людей до профспілок. За підсумками наради були прийняті відповідні рішення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37