Засідання організаційного комітету

12 червня 2019 року о 10.00 у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат у Волноваському районі під керівництвом голови райдержадміністрації Такаджи Дмитра Антоновича за участю народного депутата України Лубінця Дмитра Валерійовича.

В ході засідання розглянуто наступні питання: про заходи до фестивалю вуличної їжі «VOLNOFEST» (21 червня); про заходи до Дня медичного працівника (13 червня); про заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (21 червня); про відзначення Дня державної служби (19 червня); про заплановані заходи до Дня Конституції України (28 червня); про заходи до Дня молоді (30 червня).
Також, на запрошення народного депутата України Лубінця Д.В. 21 червня 2019 року о 19.00 буде проведено безкоштовний концерт поп-діви української сцени Ольги Полякової в рамках фестивалю «VOLNOFEST».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37