У Центрі розвитку підприємництва пройшов тренінг для підприємців

           12.06.19 у Центрі розвитку підприємництва Волноваського районного центру зайнятості пройшов тренінг для підприємців за участі юриста Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні Оксани Бондаренко. Учасники заходу отримали детальну інформацію щодо правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками, ведення документів «кадрового» обліку фізичними особами–підприємцями, порядку проведення перевірок представниками Держпраці. Особливу увагу юрист звернула на працевлаштування неповнолітніх влітку: «Працевлаштування неповнолітніх має свої особливості. Це стосується норми робочого часу, відпусток та багато іншого», - зазначила вона.

          Також підприємців було ознайомлено з важливою інформацією щодо можливості участі у грантових програмах від Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні та отримання до 10 тисяч доларів на розширення свого бізнесу і створення нових робочих місць. Також була надана інформація щодо нових грантів на професійне навчання для молоді.        

           Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олена Дмитренко поінформувала щодо напрямків фінансової підтримки підприємців, яка надається службою зайнятості, та функціонування електронного кабінету роботодавця.

           Усі бажаючі отримали професійні консультації та відповіді на свої запитання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net