Про роботу зі зверненнями громадян.

З початку 2019 року до райдержадміністрації надійшло 166 звернень громадян, це на 30 звернень більше, ніж за аналогічний період 2018 року. 
З числа звернень, що надійшли до райдержадміністрації – 92 (+24) усних звернень; 41 (-3) письмових звернень, які надійшли безпосередньо до райдержадміністрації; колективних – 17 (+2); повторних – 0 (-2). З урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 519 громадян.
Через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло на 9 звернень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього через органи влади вищого рівня до райдержадміністрації надійшло 33 звернення, а саме: АПУ – 4, СКМУ – 1, ОДА – 21, департамент ЖКГ – 6, Міністерство Аграрної Політики – 1. 
Особисті та виїзні прийоми громадян здійснювалися за затвердженими графіками на 2019 рік, у разі потреби громадяни приймалися в інші дні.
Протягом звітного періоду відбулось збільшення надходження звернень громадян через урядову телефонну «гарячу лінію» - 491 (+140) звернення громадян.
Найбільша кількість звернень громадянами району була порушена з питань: соціального захисту (30,6 %) та житлово-комунального господарства (48,9 %):
Переслані за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» - 10 звернень.
Протягом звітного періоду проведено 6 «Днів контролю», на яких було перевірено стан виконання по 16 зверненням громадян.
Згідно затвердженого плану роботи комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян було проведено 6 засідань. Було розглянуто 1 звернення. 
В районній державній адміністрації запроваджено надання безкоштовної правової допомоги громадянам працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації. З початку року консультації надані 37 особам.
 
 
 
 
 
 
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net