Засідання комісії ТБ та НС.

11 липня 2019 року відбулось засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко, представників Волноваської ВЦА, управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області, Волноваського районного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області, Новотроїцького та Ольгинського селищних голів.


В ході засідання було розглянуто питання:
1. Про результати перевірки джерел зовнішнього протипожежного
водопостачання на території КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня Волноваської районної ради»
2. Про протипожежні заходи під час збирання врожаю 2019 року.
3. Про затвердження «Комплексного Плану щодо посилення протипожежного захисту лісових масивів та екосистем Волноваського району Донецької області на 2019 рік»
4. Про продовження проведення робіт по ліквідації надзвичайної ситуації на території с.Олгинка Волноваського району Донецької області.
5. Про затвердження графіку перевірки захисних споруд цивільного захисту населенням Волноваського району та подальшого списання непридатних до застосування захисних споруд.
6. Про заходи з контролю за станом навколишнього середовища на полігонах ТПВ МКП «Міськкомунгосп» та КП «Новотроїцьке Б/У»
7. Про організацію проведення 7-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів на території Волноваського району Донецької області.
8. Про додаткове внесення до переліку першочергового відновлення житлових будинків.
З усіх розглянутих питань було прийнято відповідні рішення та надано доручення щодо їх виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net