День Поля – 2019

Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Волноваської райдержадміністрації інформує, що 20 серпня 2019 року компанією «Singenta» та « ТimacAgro» на базі господарства ТОВ Агрофірма «Октябрь» с. Стрітенка був проведений захід « День Поля – 2019». Були запрошені керівники та спеціалісти сільгосппідприємств, фермерських господарств Волноваського, Нікольського, Мангушевського , Веліконовосілківського районів, м. Курахова та м. Селідова.


Від компанії «Singenta» були презентовані нові гібриди соняшнику, ефективні технології по його вирощуванню. 
Представники компанії « ТimacAgro» доповіли про нову продукцію, використання технологій живлення для отримання максимального врожаю гібридів соняшнику для реалізації його генетичного потенціалу.
Учасники заходу виїжджали на демонстраційні ділянки господарства АФ « Октябрь», де мали можливість ознайомитися з новими гібридами соняшнику ( 19-гібридів).
Компанією «Singenta» та « ТimacAgro» були наданні методичні матеріали для подальшого співробітництва.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37