«Відроджена святиня-знамена України!»: у Волновасі відзначили День Державного Прапору.

23 серпня за традицією багатьох років на Центральній площі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України, якими жителі міста засвідчили любов та повагу до Батьківщини та одного з державних символів. У районному зібранні взяли участь в.о.голови районної державної адміністрації Ольга Сидоренко, голова районної ради Валерій Лубінець, керівник військово-цивільної адміністрації м.Волноваха Іван Лубінець, представники громадських організацій, політичних партій, трудових колективів району та мешканці м.Волноваха. 


Враховуючи події сьогодення, ми з особливим піднесенням відзначаємо державні свята, розуміючи, що Державний Прапор – наш національний оберіг, яким народ засвідчує прагнення до волі та незалежності. З особливим хвилюванням кожен з присутніх сприймав урочисту мить заходу – внесення Державного Прапору України та його підняття.
Наша країна, наш народ вже в 28-й раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі. Проте лише за останні роки Україна набула фундаментальних змін, завдяки яким весь світ побачив, що наша Батьківщина дійсно європейська країна.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті - на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі»,- зазначила у своєму виступі перед присутніми Ольга Сидоренко.
Також очільниця району, вітаючи присутніх із державним святом, побажала міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
«Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава Україні!»,- зазначив Валерій Лубінець.
Керівник військово-цивільної адміністрації м.Волноваха Іван Лубінець побажав, щоб синьо-жовтий стяг і надалі вселяв в серце кожного українця гордість та спонукав на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Почесними грамотами нагороджені військовослужбовці, що боронять рубежі Волноваського району, а учасники заходу з гордістю долучились до патріотичного флеш-мобу.
Урочисту церемонію продовжили патріотичні пісні у виконанні учасників Творчого центру молоді.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37