В районі розпочались командно-штабні навчання з територіальної оборони.

З 03 по 05 вересня за планам командуючого сухопутних військ Збройних Сил України в державі проводяться командно-штабні навчання з територіальної оборони. Такі навчання проходять і у Волноваському РВК, в рамках проведення яких члени штабу району отримують досвід необхідних дій щодо уточнення, планування та управління силами і засобами в ході ведення територіальної оборони.


«Дивлячись на те, в якому стані знаходиться країна, проведення навчань з територіальної оборони є досить важливим. Дай Бог, щоб нам ніколи це не знадобилось. Проте знання зайвими ніколи не бувають»,- наголосила в.о.голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко під час засідання.
Головною метою у навчанні вважається злагодження штабів усіх рівнів та дослідження питань щодо спроможності органів військового управління, державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування здійснювати управління під час формування, підготовки і застосування підрозділів територіальної оборони.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37