"Волноваха - місто, яким я пишаюся!".

Що він означає, наш світ, без подій, без характерів, дат і імен? Волноваха подорослішала ще на один рік. Сьогодні місту – 138 років!
Надвечер теплої вересневої суботи на Центральній площі відбулися урочистості присвячені Дню міста. Велика кількість глядачів зібралася на площі щоб разом розділити радість головного свята рідної землі!


Для волновасьців і гостей була підготовлена яскрава і запальна концертна програма, що не залишила байдужими глядачів, які бурхливими оваціями вітали артистів і гучними оплесками висловлювали подяку за подаровані емоції.
Щиро привітали місто та подарували
свою творчість, свій талант діти - наше майбутнє, наша надія, наша гордість.
Кожна епоха залишає свій слід на обличчі міста. З роками міста змінюються, як люди. І в кожен період у них свій вигляд, свої гідності: сьогодні в нашому місті храм Святого Миколая Чудотворця красується в блакитному вбранні з позолоченими куполами, залізна дорога притягує до себе своєю строгістю, на очах перетворюється вулиця Центральна, радує пішоходів і водіїв срібляста нитка доріг.
Таке наше місто в свої 138! За всім цим стоять люди, люди різних професій, різного віку, різних захоплень. Це вони роблять наше місто красивим. За доброю традицією керівники району нагородили почесними грамотами містян, що вносять вагомий внесок в його розвиток.
Насичена святкова програма не давала волновасцям сумувати, багато хто підтанцьовував у такт запальних, драйвових, чуттєвих мелодій.
Після концерту відбувся салют: протягом 10 хвилин в небі вибухали фонтани яскравих фарб.
Дорогі волновасьці! Бажаємо вам, щоб щаслива доля стелилась безліччю щедрот на шляху до світлих обріїв майбутнього громади, щоб небесна блакить над містом дзвеніла дитячим сміхом, огортала миром і злагодою дружну родину містян.
Міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту, миру та процвітання кожній родині!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net