Апаратна нарада при керівнику апарату Волноваської райдержадміністрації

09 вересня 2019 року керівник апарату Волноваської райдержадміністрації Тетяна Вервейко провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату райдержадміністрації.


В ході наради розглянуто питання:
1. Про підготовку та проведення Всеукраїнського фестивалю грецької культури «Мега Йорти» ім. Доната Патрічі у Волноваському районі.
2. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби Волноваської райдержадміністрації категорії «В».
3. Про підготовку проведення засідання колегії райдержадміністрації.
4. Про організацію виїзду робочої групи райдержадміністрації з питань надання практичної та методичної допомоги Рівнопільській сільській раді.
5. Про організацію проведення виїзного прийому громадян в.о.голови райдержадміністрації на території Валер’янівської сільської ради.
6. Про постійне поповнення веб-сайтів райдержадміністрації і облдержадміністрації, тощо.
В ході наради керівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації звітували про проведену роботу за минулий тиждень та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2019  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net