Превентивний захід - роз’яснення прав і гарантій для працівників, які будуть вивільнені

Фахівцями Волноваського районного центру зайнятості 08.08.2017 було проведено превентивний захід для співробітників Центру поштового зв’язку № 3 ДД ПАТ «Укрпошта», які будуть вивільнені. Учасниками стали біля 30 осіб.

Мета превентивного заходу – роз`яснення прав та гарантій громадян, які шукають роботу та сприяння їх працевлаштуванню.

Відкрила захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Анастасія Харіна, яка поінформувала про комплекс соціальних послуг, які громадяни можуть отримати, в тому числі про можливість змінити професію шляхом професійного навчання, підвищення кваліфікації, відкриття власної справи за сприянням центру зайнятості. Була надана інформація також щодо безкоштовного навчання на онлайн-платформах «Prometheus» та «Твій бізнес: кроки до успіху».

З інформацією про вакансії, актуальні на ринку праці району та можливості Інтернет–ресурсу служби зайнятості – порталу «Труд» ознайомила провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Комогорова.

Провідний фахівець відділу організації працевлаштування населення Тетяна Конопля детально ознайомила з порядком реєстрації в  центрі зайнятості, умовами надання статусу безробітного, пошуку роботи, виплати допомоги по безробіттю.

Наприкінці заходу присутні мали можливість отримати індивідуальні консультаційні послуги з питань законодавства про зайнятість, працевлаштування, можливості професійного навчання, отримання ваучера, участі в тимчасових громадських роботах.

Всі учасники висловили подяку та задоволення проведеним заходом.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net