Акція «Залиш свій слід».

Сьогодні в центральному сквері міста відбулась концертна програма та виставка дитячих творчих робіт в рамках проекту «Психологічна підтримка дітей у буферній зоні контрольованої на Сході України». Захід ініційований благодійною організацією «ПБФ Карітас Маріуполь» та БО «Я-Волноваха». До уваги мешканців міста були представлені творчі вироби діточок селищ Мирне, Андріівка, Камянка та Новотроїцьке.

До проведення акції «Залиш свій слід» долучились і заступник голови райдержадміністрації Аліса Весьолкіна, голова районної ради Валерій Лубінець, трудові колективи управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій міста, мешканці громади. Учасники міжнародного проекту «Діти просять миру» та творчі колективи районного Центру культури та дозвілля подарували присутнім свої виступи та чудовий настрій. По завершенню концертної програми учасники мали змогу ознайомитись з дитячими поробками, які насправді залишили свій слід в серці кожного глядача.

20170810 101623

20170810 104914 1

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net