Викривачі корупції у Волноваському районі.

Впродовж червня та липня 2017 року до правоохоронних органів від громадян Волноваського району та Національного агентства з питань запобігання корупції (далі НАЗК) надходила інформація, щодо порушення антикорупційного законодавства України, а саме конфлікт інтересів:

  • - незаконні виплати;
  • - незаконне звільнення громадян;
  • - порушення посадовими особами під час виконання своїх обов’язків трудового законодавства України.

         Сектор з питань запобігання корупції, нагадує що інформацію про корупційні діяння розглядає НАЗК. Електронна форма повідомлення про корупційні правопорушення розміщена на офіційному веб-сайті https://nazk.gov.ua/.  З метою, вчасного врегулювання конфлікту інтересів на місцевому рівні та повідомлення керівництва Волноваської райдержадміністрації,   обласної ланки  по запобіганню корупції Донецької облдержадміністрації, щодо виникнення конфлікту інтересів, копії таких повідомлень надсилаються  на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або до каб.219 Волноваської райдержадміністрації. Також, від працівників сектору з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації впродовж робочого тижня з 9.00 до 12.00 (понеділок – п’ятниця)  можна отримати консультативну допомогу, щодо алгоритму дій осіб при виявлені  конфлікту інтересів та щодо дотримання антикорупційного Законодавства України.

Спеціальна телефонна лінія НАЗК для того, щоб повідомити про корупційне правопорушення : +3 (044) 200-06-91, факс: +3(044) 200-06-97.

Нагадаємо, що викривачі захищені положеннями статті 53 Закону України «Про запобігання корупції», щодо захисту викривачів. Зокрема, пунктом 5 ст. 53 особі викривачу гарантується анонімність (Викривач – особа, яка надає допомогу  в запобіганні і протидії корупції, яка за наявністю обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою).

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2017 Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. 1-го Травня, 1
(06244) 4-14-37
vrga@volnov.dc.ukrtel.net