ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ.

02 жовтня 2019 року, в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася звітно-виборча конференція Волноваської районної ради ветеранів України за період з жовтня 2015 по жовтень 2019 року.


Розпочали захід урочистостями, присвяченими Міжнародному дню людини похилого віку– врученням грамот від народного депутата України Дмитра Лубінця та районної ради членам районної організації ветеранів та активістам ветеранського руху.
На звітно-виборчу конференцію від кожної територіальної громади району було обрано та направлено делегатів, які взяли участь у розгляді запропонованого порядку денного.
У своєму виступі голова районної ради організації ветеранів України Марія Гончарова доповіла про проведену роботу за звітний період, позитивні напрацювання та досягнення, а також про проблемні питання та недоліки у роботі, зупинилася на найболючіших питаннях сьогодення, які хвилюють жителів району: тарифи, пенсії, заробітні плати, ціни на продукти та медикаменти.
По кожному заслуханому та обговореному питанню, винесеному на порядок денний конференції, було прийнято відповідне рішення. А найголовніше, що одноголосно делегати конференції переобрали діючу голову районної ради ветеранів України Марію Гончарову на новий термін.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37