"ПРОКАЧАЛИ" БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ ШКОЛЯРІВ У СМТ.ДОНСЬКЕ.

Третього жовтня для учнів Донської ЗОШ, фахівці Волноваського РЦЗ спільно з керівником проєкту Волноваха.City – Павлом Єштокіним, провели тренінг з бізнес-мислення.
На заході випускники 9,10 та 11 класів на реальних кейсах навчились знаходити бізнес - ідеї та робити їх прибутковими, дізнались про основи маркетингу, грантові програми, онлайн ресурси та мали можливість вже почати заробляти під час тренінгу! Також діти дізнались про послуги центру зайнятості та про можливість проходження професійного профорієнтаційного тестування.


"Особливість нашого часу – це потреба в ділових та компетентних спеціалістах у всіх сферах життя – суспільній, соціальній, економічній та підприємницькій. Підприємливість - важлива риса кожної успішної людини незалежно від того, в який галузі вона працює. Тому дітям так важливо розвивати бізнес-мислення ще зі школи. На сьогодні до освіти у сучасному світі ставлять нові вимоги. Якщо раніше вважалось що учень, закінчивши школу, повинен був володіти певними знаннями, вміннями та навичками, то сьогодні чекають випускника, який :- вміє орієнтуватись у змінних життєвих обставинах,- гнучкий до прийняття рішень,- вміє шукати відповіді на поставлені запитання,- вміє орієнтуватись у інформаційному просторі,"- розповіла фахівчиня центру зайнятості, Анастасія Харіна.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37