ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА ВОЛНОВАСЬКОГО ВІДДІЛУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ.

Заступник начальника Головного управління НП – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Артем КИСЬКО представив нового керівника Волноваського відділу ГУ НП України в Донецькій області. Ним став полковник поліції Юрій ГРЕЧИШКІН. До цього з січня 2017 року він обіймав посаду начальника Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області. Його попередник - полковник поліції Олександр КОЛОМІЄЦЬ, який був начальником Волноваського відділу ГУ НП України в Донецькій області звільнений з посади і призначений на посаду начальника Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.


Юрій ГРЕЧИШКІН із 2013 по 2015 рік працював начальником Міловського районного відділу ГУ МВС України у Луганській області, з жовтня по листопад 2015- начальником Димитрівського міського відділу ГУ МВС України в Донецькій області, з листопада 2015 по серпень 2016 -начальником Красноармійського відділу поліції ГУ МВС України в Донецькій області, з січня 2017 року – начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.
Перед новим керівником поставлено чимало завдань як щодо боротьби з корупцією, так і захисту прав працівників поліції. "«Чесність. Самовідданість. Професіоналізм» - це ті засади, на яких повинна ґрунтуватись подальша командна робота особового складу" - зазначив в своєму виступі Артем КИСЬКО.
В.о. голови райдержадміністрації Ольга СИДОРЕНКО подякувала Олександру КОЛОМІЙЦЮ за проведену роботу та побажала Юрію ГРЕЧИШКІНУ успіхів у підтриманні безпеки та правопорядку у Волноваському районі.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37