ПІКЛУЮЧИСЬ ПРОБЛЕМАМИ ГРОМАДИ.

08 жовтня 2019 року у смт Донське під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Ольги СИДОРЕНКО відбулася виїзна нарада з питання заборгованості за комунальні послуги мешканцями смт Донське, участь в якій взяли керівники комунальних підприємств, що здійснюють діяльність в населеному пункті.


На нараді було заслухано та обговорено питання про стан оплати за отримані послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення мешканцями
смт Донське. Наголошено на тому, що на сьогоднішній день гостро стоїть питання погашення заборгованості за комунальні послуги, яка станом на 01 жовтня 2019 року становить близько 8,8 млн грн. Було розглянуто пропозиції щодо вирішення проблеми водопостачання в смт Донське.
Цього ж дня було здійснено моніторинг стану будівництва модульної газової котельні за адресою:
смт Донське, вул.Заводська, 51, замовником будівництва якої є Департамент ЖКХ Донецької облдержадміністрації, підрядна організація – ПП «Рембудпласт плюс».
Під час робочого візиту відбулась зустріч з завідувачем лікарської амбулаторії смт Донське Зоєю МОМОТ, на якій було обговорено стан матеріально-технічного забезпечення закладу та питання надання військовослужбовцям 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади приміщень для денного стаціонару з перебуванням лікарів бригади.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37