РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО СМТ.БЛАГОДАТНЕ.

10.10.2019 року відбулася робоча поїздка в.о. голови Волноваської райдержадміністрації Ольги Сидоренко та керівників управлінь та відділів до смт. Благодатне. Під час поїздки спеціалістам місцевої ради було надано консультаційно-методичну допомогу та проведено моніторинг стану проведення ремонтних робіт вулично-дорожньої мережі селища.


У зв’язку з інтенсивним рухом пасажирського, великовантажного та інших видів транспорту по вулицям Ювілейна, частково Паркова та пров. Широкий смт. Благодатне Волноваського району, асфальтове покриття цих вулиць знаходилося у вкрай незадовільному стані. Всі ці вулиці знаходяться в комунальній власності громади смт. Благодатне, але, на даний час, в бюджеті селища відсутні кошти на проведення будь-якого ремонту автомобільних доріг комунальної власності.
На неодноразові звернення громади смт. Благодатне та депутатів різних рівнів, з метою дотримання приватних, громадських та державних інтересів, попередження дорожньо-транспортних пригод, за дорученням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Кириленка П.О. сесією Волноваської районної ради від 25.09.2019 року було прийняте рішення про виділення субвенції Благодатненській селищній раді для проведення поточного ремонту названих вулиць. Станом на 10.10.2019 року роботи проводяться та найближчим часом вулиці селища будуть відремонтовані.
Наприкінці робочої поїздки в.о. голови райдержадміністрації відвідала об'єкти соціальної інфраструктури смт.Благодатне.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37