НОВІ ВИМОГИ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ. #ДЕКЛАРУЙТЕ ДОБРОЧЕСНО!

Шановні суб’єкти декларування! Зверніть увагу, що
02 жовтня Парламент схвалив зміни до Закону України «Про запобігання корупції». Ці зміни не тільки змінюють структуру управління Національного агентства з питань запобігання корупції, але й значно розширюють обсяги інформації, яка має зазначатись у декларації суб‘єкта декларування.


З 01 січня 2020 року декларуванню підлягатимуть рахунки в банках, криптовалюта, трасти. Суттєво змінено процедуру подання повідомлень про суттєві зміни майнового стану, вводиться нове визначення понять «близькі особи» та «члени сімֹ’ї» (важливо в контексті обмежень спільної роботи та декларування статків). Сам перелік осіб, на яких поширено дія Закону України «Про запобігання корупції», розширено.
Волноваська райдержадміністрація повідомляє, що команда #ДекларуйДоброЧесно! відновлює свою роботу, щоб допомогти кожному розібратись у нових вимогах фінансового контролю. Для цього слідкуйте за Telegram-каналом (https://t.me./DeklaruyDobroChesno), де ви отримаєте з перших рук всю необхідну інформацію для декларування своїх статків.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37