Ольга Сидоренко з робочим візитом відвідала с.Миколаївку

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко з робочим візитом відвідала с.Миколаївку, де поспілкувалась з військовослужбовцями стосовно нагальних проблем, які виникають під час служби. Обговорено процес розведення військ на окремих ділянках лінії бойового зіткнення, що має на меті збереження життя і здоров'я військовослужбовців ЗСУ та запобігти загрозам для мирного населення, яке проживає у прифронтовій зоні.

 


Передусім це дозволить створити ділянки безпеки для роботи міжнародних гуманітарних і безпекових організацій, а також дасть змогу провести розмінування територій. Відтак, умови проживання місцевих мешканців значно поліпшаться.
Процес розведення військ (сил) реалізується в рамках досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську: протоколу від 5 вересня 2014 року, Меморандуму від 19 вересня 2014 року і комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року.
У 2016 році було підписане рамкове рішення ТКГ про розведення сил і засобів на трьох ділянках, межі яких закріплені у домовленостостях: у Золотому, Петрівському та Станиці Луганській. Наразі проходить його реалізація.
Розведення відбувається на відстань 1 км від лінії розмежування та є дзеркальним, тобто таким що має здійснюватися обома сторонами. Основна умова початку розведення військ- дотримання режиму припинення вогню на ділянці розведення протягом 7 днів.
Процес розведення військ відбуватиметься послідовно, у два етапи: перший етап-відведення особового складу з обох сторін, другий-демонтаж інженерних споруд та подальше розмінування територій.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37