«ХТО ДОБРЕ ДІАГНОСТУЄ, ТОЙ ДОБРЕ ЛІКУЄ!»

У Волноваській лікарні планового лікування після капітального ремонту відкрито діагностичне відділення, яке повністю відповідає медичним стандартам.
Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, районної ради та народного депутата Дмитра Лубінця модернізовано відділення та створено комфортні умови для лікування мешканців Волноваського району.


Відтепер, до послуг пацієнтів доступна сучасна ультра-звукова діагностика на апараті експертного класу органів черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу, очей, а також судин голови та шиї, верхніх та нижніх кінцівок, електрокардіографічне обстеження та добове моніторування ЕКГ.
У своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко зауважила, що реформуванню і розвитку закладів охорони здоров’я у Волноваському районі нині приділяється значно більша увага, ніж у попередні роки і підсумувала:
– Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Адже після проведених робіт сюди тепер приємно зайти, приміщення світлі та затишні. Таку роботу в районі будемо продовжувати, щоб привести до сучасних вимог стан медичних закладів.
Крім цього, почесні гості оглянули оновлені приміщення відділення та поспілкувались з трудовим колективом.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37