З 25 ЛИСТОПАДА ДО 10 ГРУДНЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА".

В рамках акції запрошуємо мешканців та гостей Волноваського району взяти участь у інтерактивному соціальному проекті, що був ініційований Програмою ООН із відновлення та розбудови миру з метою поглиблення розуміння того, наскільки широким є поняття насильства.


8 грудня 2019 року о 12:00 за адресою: м.Волноваха Будинок дитячої та юнацької творчості, вул. 51 ОМБР, 5. буде організовано показ соцільної театральної вистави “Гупьошка” народного театру “Театроманія” (м.Маріуполь). Це соціальна драма за п’єсою Василя Сігарєва, яка розповідає історію жінки, що більше 10 років потерпає від «домашнього тирана». Також буде розгорнуто інсталяцію, що містить близько 50 ознак насильства.
Вхід вільний. Вистава не рекомендується до перегляду дітям до 12 років без супроводу дорослих.
Мета вистави - підняти тему домашнього насильства на «стресових територіях», де жителі не можуть вирішити проблему військового конфлікту, але можуть протидіяти домашньому насильству. а також закликати жертв звертатися до правоохоронних органів та соціальних служб і виховати у нового покоління відразу до насильства у будь-яких його проявах.

Додаткова інформація
Інформаційний проект з підвищення обізнаності про ґендерно-обумовлене насильство серед жінок та чоловіків в постраждалих від конфлікту районах Донецької, Луганської та Запорізької областей впроваджується Структурою ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії, Данії та Європейського Союзу в рамках Об’єднаної програми «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління», що реалізується чотирма агенціями ООН.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37