ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДІТЯМ-СИРОТАМ ТА ДІТЯМ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСОБАМ З ЇХ ЧИСЛА.

27.11.2019 року відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, визначення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для забезпечення їх житлом під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації, голови комісії Сидоренко О.


На порядку денному були розглянуті питання щодо призначення грошової компенсації та розподіл коштів виділеної субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.
За наданою інформацією комісія вирішила призначити та затвердити суму грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла 1 особі.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37