АПАРАТНА НАРАДА ПІД КЕРІВНИЦТВОМ В.О. ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

02 грудня 2019 року у малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Сидоренко Ольги Людвігівни.


На початку апаратної наради Ольга Людвігівна підвела підсумки проведення засідання колегії облдержадміністрації, проінформувала про соціально-політичну ситуацію в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, про проблемні питання в районі, підведені підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі; розглянуті важливі питання з життєдіяльності району.
Першочергово було порушено питання підготовки комунальних підприємств до роботи в несприятливих погодних умовах та готовність до вирішення проблемних питань.
Також основними питаннями, які розглядалися на апаратній нараді були питання:
- Хід опалювального періоду на об’єктах соціальної сфери та у житловому фонді на території району.
- робота підприємств житлово-комунального, енергетичного та дорожнього господарства;
- про роботу навчальних закладів району;
- робота закладів охорони здоров’я району.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах.
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37