РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО С.ЗЛАТОУСТІВКА ТА С.ХЛІБОДАРІВКА.

Сьогодні, 10 січня 2020 року, голова Волноваської райдержадміністрації Олександр КАПІТОНЕНКО разом з начальником управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталею ПРОКОПОВОЮ з робочим візитом відвідали Златоустівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Хлібодарівський НВК.


Під час огляду стану приміщення будівлі Златоустівської ЗОШ звернули увагу на хід ремонтних робіт, стан класних кімнат, забезпечення перших та других класів Нової української школи, стан доріг.
Поспілкувались з директором Оленою БАРАБАШ,педагогічним колективом та громадою с. Златоустівка: директором ТОВ «РОСІЯ» Олександром ЄРХОВИМ та головою селищної ради Валентином ЛЯМЦЕВИМ. Олександр Вікторович окреслив першочергові проблемні питання та шляхи їх вирішення.
Потім завітали до Хлібодарівського НВК, де поспілкувались з директором Лілією КАЦАЙ, педагогічним колективом, в.о. голови сільської ради Оленою РУЛОЮ, оглянули будівлю школи та прилеглу територію, функціонування башні Рожновського, яка була встановлена у 2018 році. Обговорили проблемне питання стану доріг та підвезення учнів з населених пунктів с. Малинівка, с.Голубицьке, с.Калинове. Також перевірили стан готовності Центру безпеки. З усіх порушених питань керівництвом району були надані обґрунтовані відповіді.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37