ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ.

05.01.2020 року об 13.30 в малій залі райдержадміністрації відбулася нарада під голуванням першого заступника голови райдержадміністрації

Ольги Сидоренко з керівниками медичних закладів району, на якій були розглянуті питання фінансування медичних установ на етапі реформування вторинної ланки охорони здоров’я у районі, а саме КНП «Волноваська центральна лікарня» та КНП «Волноваська лікарня планового лікування». Обговорювались можливі варіанти оптимізації та нових форм роботи починаючи з 1 квітня 2020 року, коли будуть укладені договори між цими медичними підприємствами та Національною службою здоров’я України. Розглядався стан проведення підготовчої роботи до нових умов праці, коли фінансування медичні заклади будуть отримувати від НСЗУ за фактично пролікованих пацієнтів.
Також розглядалось питання щодо забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну за рахунок коштів районного, міського бюджету та за рахунок бюджетів сільських та селищних рад. Надані певні доручення відповідальним особам з цього приводу.
Розглядались питання щодо роботи амбулаторій та ФАПів КНП «Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради», роботи рентгенологічного кабінету та клінічної лабораторії амбулаторії смт. Володимірівка.
Учасники наради отримали особисті завдання зі встановленими термінами виконання.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37