ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

05 лютого 2020 року відбулось засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка, за участю заступника голови ВЦА м.Волноваха Ігоря Капрана, управлінь, відділів райдержадміністрації, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції у Донецькій області, та інших.


В ході засідання були розглянуті питання:
1. Про ускладнення погодних умов на території Волноваського району.
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру отримано оперативну інформацію, що 5-6 лютого на території Донецької області (в т.ч. на території Волноваського району) значний сніг з дощем, пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини, ожеледиця.
Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях, ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунальних господарств.
З метою організації взаємодії управлінь, відділів райдержадміністрації, організацій, установ району, у зв’язку з різким погіршенням погодних умов та режиму «Жовтий» за підсумками заслуханих виступів доповідаючих та з урахуванням обговорень було прийнято ряд рішень, які доведені до виконавців.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37