ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ.

11 лютого під головуванням першого заступника голови Волноваській райдержадміністрації Ольги Сидоренко відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Волноваській райдержадміністрації.

На засіданні було розглянуто питання щодо загострення епізоотичної ситуації з високо патогенного грипу птиці в Європі та виникнення захворювання у Вінницькій області, про заходи з недопущення поширення збудника грипу птиці на території Волноваського району та стан відповідності умов господарювання птахогосподарств Волноваського району вимогам біологічної безпеки.
З доповіддю про епізоотичну ситуацію з високо патогенного грипу птиці в Європі та Україні, про заходи з недопущення поширення збудника грипу птиці на території Волноваського району та стан відповідності умов господарювання птахогосподарств вимогам біологічної безпеки виступив начальник Волноваського районного управління Держпродспоживслужби Комар В.В.
Запрошений на засідання Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Тузов О.В. розповів про наслідки виникнення грипу птиці в Вінницькій області, про необхідність дотримання птахофабриками умов біобезпеки.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37