Проведення засідання оперативного штабу із сприяння ліквідації аварійних ситуацій в опалювальний період 2019-2020 років та надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

12 лютого 2020 року відбулось засідання районного оперативного штабу із сприяння ліквідації аварійних ситуацій в опалювальний період 2019-2020 років та надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка, голови ВЦА м.Волноваха Івана Лубінця, управлінь, відділів райдержадміністрації, членів оперативного штабу, та інших.

Під час засідання присутні заслухали інформацію про поточну ситуацію та готовність органів управління району до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що може виникнути у зв’язку з ускладненням та погіршенням погодних умов на території Волноваського району та готовність сил та засобів служб району до погіршення погодних умов, зокрема до ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення.
Обговорили питання організації необхідних заходів для забезпечення безперебійного функціонування автошляхів, зокрема залучення техніки для розчищення і доріг, та контролю руху великовагового транспорту.
За результатами засідання штабу відповідним службам були поставлені завдання щодо організації роботи у випадку ускладнення погодних умов і значного зниження температури повітря. Як зауважив голова райдержадміністрації, на час погіршення погодних умов усі служби будуть працювати у посиленому режимі.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37