В РАЙОНІ ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО МІСЦЬ ПОХОВАНЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АФГАНЦІВ.

   13 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав був здійснений об’їзд місць поховань загиблих воїнів афганців. Участь в заході взяв голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко, керівник військово-цивільної адміністрації м.Волноваха Іван Лубінець, голова громадської організації ветеранів війни Афганістану та воїнів інтернаціоналістів Микола Маліч, голова районної ради ветеранів України Марія Гончарова та ін.

    Присутні поклали квіти до могил полеглого афганця Олександра Душі (с.Валерянівка), Сергія Фанди (с.Благовіщенка), Олександра Мітева ( смт.Новотроїцьке), Костянтина Бабіна та Валерія Березовського (м.Волноваха).
     Нажаль, роковини останніх років співпали з війною, що відбувається в нашій державі. Війною яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні. І знову серед тих хто боронить країну стоять воїни-афганці.
Честь і слава тим, хто не повернувся до рідних домівок.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37