За інформацією "Волноваського хлібозаводу".

Шановні покупці!
    Для «Волноваського хлібозаводу» під час введення карантину, виробництво продукції, стало обходитися дорожче, ніж зазвичай. За рахунок цього підприємство змушене мінімально наскільки можливо підвищити ціни на свою продукцію до 5%. Це пов'язано перш за все з підвищенням цін на енергоносії більше 10%, сировини (цукор, дріжджі) більше 8%, пакувальних матеріалів більше 10%, а також девальвацією гривні. Ще одна з витрат підприємства на час введення карантину, стала проблема доставки співробітників з віддалених місць Волноваського району на підприємство для організації безперебійної роботи.

     Адже завдання підприємства в першу чергу забезпечити якісну і смачну продукцію в кожен будинок, незважаючи на труднощі з якими доводиться стикатися.
    Щоб допомогти людям, які не зможуть, з якої-небудь причини придбати улюблені сорти хліба, підприємство «Волноваського хлібозаводу» розробило спеціальну Новинку - хліб "Звичайний", 500 г, в рецептурі якого з'єднується якість, смак і найменша ціна, яка можлива для даної рецептурі. Це Новинка вже з'явилася в асортименті деяких магазинів, а також у фірмовій мережі «Волноваського хлібозаводу». Рекомендована ціна на хліб "Звичайний" складе 7,00 грн.
    Весь вироблений хліб на підприємстві «Волноваського хлібозаводу» робиться за традиційними рецептами, опарним способам тестоведення, на сучасному обладнанні.
      Також весь неупакований хліб, який був в асортименті «Волноваського хлібозаводу» на полицях магазинів під час карантину, тепер буде продаватися тільки в упакованому вигляді!
     На сьогоднішній день підприємство має свій стратегічний запас борошна - основного для її діяльності сировини. Це означає, що як мінімум до нового врожаю наш регіон буде з хлібом!
     «Волноваський хлібозавод» під час карантину буде намагатися робити все можливе, щоб не сталися збої в роботі підприємства, всі люди були здорові і нагодовані!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37