За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

     Президент України підписав указ №103/2020 про відстрочення весняного призову на один місяць. Таким чином призов на строкову службу в армію буде проходити не з березня по червень, а з квітня по липень 2020 року.
    Станом на 24 березня 2020 року на території району зафіксовано 49 осіб, які прибули з країн Європи та у жодного не виявлено симптомів коронавірусної інфекції.
     У Волновасі та районі представники Волноваського відділення ВП ГУНП в Донецькій області спільно з співробітниками військово-цивільної адміністрації м.Волноваха, Волноваським районним управлінням ГУ Держпролспоживслужби проводили перевірку дотримання правил карантину. В ході рейдів було перевірено приватних підприємців та складено шість адмінпротоколів.
Волноваське районне управління ГУ Держпролспоживслужби з метою запобігання поширення вірусу COVID-19 здійснюють дезінфекцію адміністративних приміщень, закладів громадського призначення.
      В медичних закладах району проведено навчання, що робити у випадку реєстрації Covid -19. Навчали всіх, хто може буде дотичний до ізоляції, приймання та лікування хворих. Це медики, епідеміологи, рятувальники, поліція та органи місцевої влади.
Необхідно використовувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами ГРВІ, зберігати певну дистанцію, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.
       Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37