Увага!

На території Донецької області на період проведення операції об’єднаних сил продовжує діяти заборона щодо продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої тощо), встановлена розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 року № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами), зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27.03.2015 року № 1/2040.

НАГАДУЄМО! відповідальність за порушення правил продажу алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої тощо) встановлена статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами».

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37