Робота з сім’ями.

ою у справах дітей райдержадміністрації буде продовжена робота з даною сім`єю і в разі, якщо мати не дотримається рекомендацій, не перегляне своє ставлення до проблем, які існують в цій родині, то питання постановки дітей на облік, як таких, що проживають в сім`ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах буде винесене на засідання Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.
Крім того відвідані дві сім`ї, які проживають в смт. Донське. В першій родині проживає дитина, яка залишилася без батьківського піклування. Мати та батько проживають окремо від дитини за межами Волноваського району. Дитина тимчасово влаштована до сім’ї старшої сестри. Надалі триває робота щодо з’ясування обставин та можливості повернення дитини до батьків.
В другій сім’ї проживає троє дітей-сиріт. Мати померла, відомості про батька дітей записані відповідно ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України. Діти тимчасово влаштовані до сім’ї бабусі, яка в подальшому бажає взяти своїх онуків під опіку. Бабусі надані роз’яснення щодо збору документів необхідних для встановлення опіки.
З усіма відвіданими проведена бесіда щодо дотримання правил безпеки в умовах карантину.
 
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37