Бути батьком-це чудово!

Традиційно склалося, що слова подяки за виховання дітей, ми адресуємо перш за все матерям. Але поза увагою залишаються татусі, які вносять не менший вклад в розвиток особистості дитини. Існують випадки коли навпаки саме на плечі одного тата лягає догляд та розвиток діточок.
У с.Калиновому мешкає багатодітна родина Маркових, в якій батько самотужки виховує дітей. В 2019 році дружина Сергія–Світлана, раптово пішла з життя. Анастасія, Ангеліна та Владислав залишились без матері.

З нагоди Дня батька привітав родину перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Безуглий вручивши їм пральну машину та грамоту від управління сім’ї, молоді та масових заходів національно патріотичного виховання Донецької ОДА за сумлінне виховання дітей.
Вітала родину з наступаючим святом і голова Калинівської сільської ради Людмила Щербина спільно зі своїм колективом та вручила продуктові набори.
Щиро вітаємо Сергія Анатолійовича та усіх татусів району із Днем батька!
Бажаємо бути хорошими батьками, добрими, веселими дідусями і чоловіками! Миру вам, міцного здоров’я, слухняних дітей і чарівних онуків!

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37