"Заможні фермери-спроможна громада" - під такою назвою відбулось свято аграріїв.

Календар професійних свят доповнився ще однією датою-відтепер 19 червня відзначається День фермера.
З цієї нагоди в с. Багатир Великоновосілківського району відбувся виїзний обласний захід на базі ФГ "Чернов Юрій Миколайович" та СФГ" Катранжі Микола Антонович". Його відвідав заступник голови Донецької ОДА Денис Клюшніков, директор Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Артем Чаган, голова райдержадміністрації Олександр Капітоненко, його заступник Максим Косматенко та ін.

З основними сучасними технологіями вирощування зернових колосових культур в агрокліматичних умовах Донецької області присутніх ознайомили представники ALFA Smart Agro, ТОВ ДОН «АГРОТОРГ», ГК «Полетехніка», ТОВ «Фірма Ерідон», «АГРОТЕК», «ЄВРОЛАЙФ», співробітник Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН.
Гості ознайомилися з умовами роботи підприємств, які презентували свою продукцію та послуги. Це перспективні господарства, які не просто дають людям робочі місця, а й дбають про розвиток сільських територій.
Поспілкувалися про перспективи розвитку фермерства на Донеччині, адже сьогодні держава підтримує селянина, який хоче і може працювати на землі.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37