За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:

Станом на 22.06.2020 року, з 223 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів, вже 209 громадянина пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 14 осіб з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електроних послуг.
Повідомляємо, що на території районну зафіксовано п’ять випадків, підтверджених лабораторними ПЛР тестами захворювання на короновірусну хворобу.
Продовжується профілактична дезінфекція у громадських місцях, проводяться заходи з дотриманням протиепідемічних вимог при здійсненні господарської діяльності з реалізації продовольчих товарів на агропродовольчих ринках, що зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37