Про проведення чергового засідання міжвідомчої групи.

   25.06.2020 року відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Волноваського району.
    На порядку денному було розглянуто 38 страхувальників, які порушують вимоги трудового та пенсійного законодавства з метою усунення чинників, що негативно впливають на дотримання гарантій соціального та пенсійного забезпечення, у яких керівник та наймані працівники мають заробітну плату у розмірі менше мінімальної заробітної плати у березні місяці 2020 року.
   Члени робочої групи обговорили питання щодо шляхів взаємодії по виявленню порушників серед страхувальників, які систематично порушують вимоги чинного трудового законодавства, в тому числі, як впливають укладені між роботодавцями та найманими працівниками цивільно-правові договори та їх наслідки для трудового стажу працівника.
    Членами міжвідомчої робочої групи вирішено направити інформацію по 26 страхувальникам, які нараховують заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше мінімальної заробітної плати до ГУ Держпраці у Донецькій області для здійснення інспекційного відвідування та прийняття заходів відповідно до повноважень.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37