Засідання комісії з розгляду питань щодо придбання житла для багатодітних сімей Волноваського району.

22 липня заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко провела засідання комісії з розгляду питань щодо придбання житла для багатодітних сімей Волноваського району.
Наразі в с. Гранітному мешкає багатодітна родина Абдраімових, в якій виховується 9 дітей. Під час обстрілів у 2014 році їх будинок був значно пошкоджений. Відповідно до акту обстеження пошкоджень нерухомого майна робочою комісією Гранітненської сільської ради встановлено, що у зв’язку з прямим попаданням снаряду був пошкоджений дах будинку, частково ушкоджені стіні та вибиті 3 вікна. Рішення комісії- житло частково придатне для проживання.

З метою реалізації сучасної політики держави у сфері створення сприятливих умов для всебічного розвитку багатодітної родини, підвищення її життєвого рівня рішенням сесії районної ради від 28.02.2020 року №7/31-1012 затверджено «Програму забезпечення житлом багатодітних сімей Волноваського району на 2020 рік». За результатами голосування прийнято рішення придбати будинок родині Абдраімова Абігані Ірековича на правах комунальної власності за кошти районного та обласного бюджету 50/50 % відповідно до норм чинного законодавства.

 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37