Робочий візит заступника голови Донецької ОДА.

Сьогодні з робочим візитом Волноваський район відвідав заступник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Вадим Філашкін. Спільно з головою райдержадміністрації Олександром Капітоненком, його заступником Ольгою Сидоренко, начальником управління фізичної культури та спорту Володимиром Мициком, керівником ВЦА м.Волноваха Іваном Лубінцем та ін. оглянули хід будівельних робіт стадіону на базі ЗОШ №3.
Спорудження даного об’єкту планується відповідно до національної програми «Велике будівництво» та передбачає будівництво великого футбольного поля зі штучним покриттям, бігових доріжок, установку трибуни для глядачів на 250 місць, облаштування роздягалень, душових, санвузлів, освітлення.
Наразі будівельні роботи ведуться активно. Облаштовано бетонну основу для бігових доріжок, основу для покриття стадіону штучним матеріалом. Ведуться внутрішні роботи по ремонту роздягалень, монтаж вікон та утеплення фасаду відповідно до запланованого графіку.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37