Урочисте нагородження до Дня фізичної культури та спорту.

14 вересня у великій залі засідань районної ради відбулося урочисте нагородження до Дня фізичної культури та спорту.
Заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко привітала спортивну спільноту району та зазначила, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та побажала усім щастя, наснаги, терпіння, здобутків та перемог у змаганнях.
Сьогодні Волноваський район славиться переможцями не лише районних, а й обласних змагань. Про здобутки в плані розвитку галузі спорту можна говорити не тільки у свято, а й щодня, бо на рахунку наших спортсменів немало вагомих перемог.
Тільки в 2017-2018 роках спортсмени Волноваського району стали переможцями чемпіонатів світу та Європи з різних видів спорту в Італії, Угорщині, Латвії. На честь перемоги волноваських спортсменів у різних країнах світу лунав Державний Гімн України і на п'єдесталі пошани стояли наші земляки-гордість району.
З теплими словами привітання до присутніх звернулась і помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Тетяна Буряк побажавши тренерам й надалі виховувати майбутні таланти та допомагати їм досягати спортивних висот.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37