Апаратна нарада

Сьогодні, 14 вересня 2020 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка, відбулася апаратна нарада.
В ході апаратної наради голова райдержадміністрації проінформував про стан справ в районі, про перспективи соціально-економічного розвитку району, вказав на проблемні питання в районі, підвів підсумки проведення заходів, які відбулися на минулому тижні.
Основними питаннями, які були порушені на апаратній – це проведення ремонту доріг на території району та підготовка до роботи в зимовий період підприємств житлово-комунального господарства району, а також організація навчального процесу в навчальних закладах району, в умовах карантину.
На нараді керівники закладів охорони здоров’я району доповіли про проведення ремонтних робіт в приміщеннях закладів та перспективу роботи закладів.
Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі, розглянуті важливі питання з життєдіяльності району.
Також були розглянуті і інші питання, а саме:
    про роботу підприємств житлово-комунального господарства району;
    про роботу закладів охорони здоров’я району;
    про нарахування та виплати соціальної допомоги та субсидії населенню району;
    про нове в законодавстві.
Заслухані звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, установ, підприємств району про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх апаратних нарадах.
Обговорені питання, які впливають на життя району та мешканців району.
По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37