В центрі зайнятості опанували навички складання Портфоліо.

Напередодні у Волноваському районному центрі зайнятості для зареєстрованих безробітних в режимі «online» за допомогою сервісу «Zoom» було проведено вебінар «Удосконалення власного Портфоліо».
 
«Портфоліо - це набір робіт, проектів, досягнень за всю історію трудової діяльності в тій чи іншій сфері. Варто відзначити, що це набір з кращих робіт, які дозволять оцінити професіоналізм і навички людини» - зауважила фахівчиня центру зайнятості Тетяна Хомякова.
Насправді портфоліо можна скласти практично для будь-якої професії. По суті, найпростіша його форма - резюме, яке забезпечено списком досягнень кандидата на попередніх місцях роботи в розділі «додаткова інформація» або ж в основної його частини. На додаток до короткого резюме можна скласти розширений документ з найважливішими досягненнями та прикладами успішної діяльності.
Під час заходу учасники освоїли головне призначення портфоліо, розібрали найбільш значущі результати практичної діяльності для оцінки своєї професійної компетенції.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37