Самопрезентація – важливий крок при працевлаштуванні!

У Волноваському районному центрі зайнятості в минулу п’ятницю було проведено онлайн вебінар за допомогою сервісу «Zoom» на тему: «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем у режимі «Skype».

 

«Співбесіда - це ключовий момент при прийнятті на роботу. Резюме і рекомендації мають велике значення, але не замінять живого спілкування з кандидатом на вакантну посаду. Тому важливо подбати, щоб враження від співбесіди з роботодавцем було позитивним», - розпочала вебінар фахівчиня Волноваського районного центру зайнятості Ірина Струкова.
На вебінарі усі присутні освоїли навички сомопрезентації, отримали практичні знання щодо співбесіди на бажану посаду, розглянули види співбесід, серед яких скайп-співбесіди, які набирають все більшої популярності серед роботодавців. Також слухачі навчились діловому стилю спілкування та ознайомились з питаннями, які пошукачі повинні ставити роботодавцю.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37