Колегія Волноваської райдержадміністрації.

16.09.2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Капітоненка відбулося засідання колегії райдержадміністрації в онлайн-режимі.

 На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. Про хід підготовки об`єктів житлово-комунального господарства, підприємств дорожньо-експлуатаційного господарства району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2020 – 2021 років. Доповідала Самсоненко Марина Никодимівна - начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля – головний архітектор райдержадміністрації.
  2. Про підготовку закладів освіти району до нового навчального року та створення безпечних умов життєдіяльності  в осінньо-зимовий період  2020 – 2021 років. Доповідала Прокопова Наталя Миколаївна - начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  3. Про удосконалення роботи з профілактики правопорушень, проявів насилля серед учнівської молоді та в сім`ї, безпритульності і бездоглядності у Волноваському районі. Доповідала Гром Зоя Анатоліївна - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
  4. Про стан виконання державної кадрової політики в райдержадміністрації. Доповідала Гончарова Світлана Миколаївна - начальник відділу управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної діяльності  райдержадміністрації.

 В ході обговорення питань доповідачами була надана інформація із зазначених питань та презентаційні матеріали.

 За підсумками розгляду питань були враховані зауваження та надані відповідні доручення.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37