Слово на спомин…

Колектив Волноваської районної державної адміністрації висловлює слова співчуття родині з приводу передчасної смерті директора КНП «Волноваський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кандиби Костянтина Івановича.
Впродовж трудової діяльності Костянтин Іванович підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей. Пам’ятаємо його за уважне ставлення до людей, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.
Чуйний, уважний, щирий, позитивний і принциповий, він випромінював життєдайну енергію, світло, прагнув передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчалася новому і прогресивному. У нашій пам’яті він назавжди залишиться справжнім професіоналом своєї справи.
Нехай добрий, світлий спомин про Костянтина Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.
Поділяємо біль та горе рідних!
Вічна і світла пам’ять!

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37