Моніторингові перевірки дотримання карантинних заходів у школах Волноваського району.

У зв’язку з ускладненою епідемічною ситуацією з захворюваності коронавірусною інфекцією в районі, спеціалісти Волноваського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби разом з представниками управління освіти,сім'ї, молоді та спорту, Національної поліції проводять моніторингові перевірки дотримання санітарних заходів в закладах освіти згідно розпорядження Голови Волноваської РДА від 17.09.2020 року.
З початку навчального року спеціалісти Держпродспоживслужби перевірили 43 заклади освіти з питань дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Було виявлено 46 порушень, 27 з яких це відсутність договорів на вивіз твердих побутових відходів. Цей вид порушень встановлено в сільських закладах освіти.
У закладах освіти перевіряються питання дотримання маскового режиму, провітрювання приміщень, проведення температурного скринінгу вчителів та інших працівників шкіл, наявність запасів засобів індивідуального захисту, санітайзерів, дезінфікуючих засобів та паперових рушників.
Також спеціалісти звертають увагу на заборонений вхід до закладу батькам та стороннім особам, та на адаптованість розкладу занять учнів та графіки харчування під час карантину.
Моніторингові перевірки показали, що заклади освіти Волноваського району мають запас засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, засобів для дотримання особистої гігієни здобувачами освіти та персоналом закладів освіти та поповнюють це запас.
Керівниками приділено особливу увагу до впровадження заходів щодо дотримання карантинних обмежень у загальноосвітніх навчальних закладах району. Проведена роз’яснювальна робота серед педагогічного колективу. Школи обладнані стендами з роз’яснювальної інформацією, щодо захворіння коронавірусною інфекцією.
Наша спільна мета – створення та дотримання безпечних умов навчання та виховання.
 

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37