Урочисте відкриття футбольного стадіону.

Сьогодні, напередодні Дня захисника України, мешканці Волноваського району отримали справжній подарунок – у м. Волноваха запрацював сучасний футбольний стадіон, розташований по вулиці Донецькій на території біля Волноваської загальноосвітньої школи № 3.
Об’єкт є одним із п’яти стадіонів у Донецькій області, що заплановано звести протягом 2020 року в рамках програми «Велике будівництво», започаткованої Президентом України Володимиром Зеленським. Даний проєкт реалізовано спільними зусиллями за рахунок обласного та місцевого бюджетів.
Щиро дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському і голові Донецької облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Кириленку за те, що включили до програми «Велике будівництво» спорудження стадіону в м. Волноваха.
Вже сьогодні молодь мала змогу зіграти першу гру на новому футбольному полі. Сподіваюсь в майбутньому дорослі і діти Волноваського району будуть приходити сюди для вдосконалення спортивних навичок, покращення фізичної форми та організації спортивного дозвілля.

  • Ban Pr
  • Ban Urad
  • Ban Vr
  • Ban Don

© 2020  Волноваська районна державна адміністрація. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.

logo
Донецька область,
   м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 1
  +38(06244) 4-14-37